Елегантни кожени гривни
  • Елегантни кожени гривни
  • Елегантни кожени гривни
16.90лв.
Налични бройки: 6
Модел: A106

Възможни варианти

-
+

Елегантни кожени гривни

- Унисекс бижута - Елегантни кожени гривни в бижутерия Бижузоун

- Материал - кожа

- Елегантна закопчалка

- Цвят - черен

- Дължина - 20 см.